sobota, 10 sierpnia 2019

Śmierć w kartach - karty do gry


“You now behold a detective - a great detective”
Mr Satterthwaite


Świat Agathy Christie stał się bohaterem pełnej emocji, ale zabawnej gry karcianej, pełnej tajemnic, blefowania i dedukcji - gdzie wszyscy są podejrzani, ale tylko jeden z nich jest winny morderstwa! 


Agatha Christie - "Śmierć w kartach" przeznaczona jest dla 2-6 graczy i stanowi pięknie ilustrowaną talię 80 kart. Gracze współpracują, aby rozwiązać morderstwo, używając swoich umiejętności detektywistycznych, aby zdemaskować sprawcę i zapobiec jego ucieczce. Istota gry polega na tym, że jeden z graczy jest mordercą i musi działać przeciwko grupie, aby się ukryć. Gracze również mają mroczne sekrety z przeszłości, które chcą ukryć przed innymi graczami. 

Komu możesz zaufać?

Zaprojektowana przez dr Tomasa Rawlingsa (z Auroch Digital) gra karciana przeznaczona jest zarówno dla starszych dzieci, jak i dorosłych. Idealne na rodzinne. Projektant, Tomas Rawlings, skomentował: „To był prawdziwy przywilej pracować nad projektem gry opartym na tak wybitnych i cenionych historiach i postaciach, i ciężko pracowaliśmy, aby wydobyć ekscytującą esencję Agathy Christie”.

Ożywiając grę, projektanci Modiphius Entertainment czerpali z bogatej historii literackiej porywających historii Agathy Christie. Detektyw Hercule Poirot, panna Marple, Harley Quin i pan Satterthwaite, Parker Pyne, Lady Eileen „Bundle” Brent, Tommy & Tuppence i Ariadne Oliver wszyscy w grze starają się znaleźć mordercę. Zbierz zestawy tych znanych postaci, aby odkryć tajemnice każdego gracza.


James Prichard, prezes i dyrektor generalny Agatha Christie Limited, powiedział: „Ogromnie się bawiłem obserwując rozwój Death on the Cards. Jest to inteligentna gra sprytu i blefowania, która ożywia bohaterów i słowa Agathy Christie. Spodziewam się, że będzie to hit wśród fanów dzieł mojej prababci i dla tych z nas, którzy po prostu lubią żartować z przyjaciółmi i rodziną ”.

Gra składa się z 80 kolorowych, ilustrowanych kart z 18 tajnymi kartami, 25 kartami detektywistycznymi, 22 kartami wydarzeń, 4 przebiegłymi kartami, 10 kartami „Nie tak szybko” i 1 ucieczkami Mordercy! Gra będzie dostępna w sprzedaży detalicznej w te święta (w UK). [źródło]

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz