niedziela, 4 listopada 2018

Szarości panny LemonSzary jest świetnym bazowym kolorem, ale w szafie Miss Lemon nie widzimy wielu ubrań w tym kolorze. Jedną z jej najładniejszych sukienek jest dopasowana szara sukienka w "trójkąty", która pojawia się w kilku odcinkach serii! 

Szara sukienka "trójkątna"
Ta dopasowana sukienka ma mocne cechy geometryczne z trójkątnymi "łatami" na listwie guzikowej i na rękawach. Właściwie nawet nie zauważyłam ozdób na rękawach, dopóki nie zaczęłam robić zrzutu ekranu ze strojów! Trójkąty mają dopracowane szczegóły. Dopasowana sukienka ma podwyższoną talię z pasem, w którym odwrócone trójkąty tworzą kokardę. Prosta spódnica ma lekko rozkloszowany brzeg. 

      

   

Szary trencz
Szarobrązowy płaszcz z paskami i dwurzędowym zapięciem. Ponownie, tylko zdjęcia zbliżeń: 
   

Szara sukienka z haftowaną kokardką
Niestety sukienka ta pozostaje schowana pod swetrem. Widzimy tylko jej wysoki okrągły dekolt i haftowany żabocik (prawdopodobnie odpinany). 
   

Szara spódnica 
ma (prawdopodobnie fałszywy) zapięcie z przodu. Duże guziki są kolorowe i mają prostokątne kształty. Tu noszona z ulubionym czarnym swetrem: 

   

   

Czarno-szara sukienka
To bardzo elegancka, bardzo ładna sukienka z prostymi, czystymi geometrycznymi liniami. Udrapowane rękawy są po prostu niesamowite! Szara sukienka ma wysoki dekolt. Rękawy są drapowane i zakładane na ramionach. Szary stanik ma drugą, czarną plisę, która przechodzi w  spódnicę. Niestety nie widzimy całej sukni w jednym ujęciu, a Panna Lemon tylko raz pokazuje nam rękawy w ruchu. Taki wstyd! (Uwielbiam czapkę przy okazji!) 

   

   

Kołnierzyk wydaje się być warstwowy, z marynarskim prostokątnym kołnierzem (patrz poniżej, gdy Miss Lemon pochyla się do przodu). 
   

Źródłó: http://justskirtsanddresses.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz